PRODUCTS Home Alle info die je zoekt! Het LAATSTE nieuws Diplomazwemmen Masters / Conditie Waterpolo Wedstrijdzwemmen Leden Ons clubmagazine Wat staat ons te wachten? Pers Vragen?
Smoelenboek
Paul Lamers Rietgors 13 3641 ZA Mijdrecht 0297-242064 paul.lamers(at)zpv-de-amstel.nl
Karin van der Zwaard Braspenning 9 3641 LB Mijdrecht 0297-288645 karin.van.der.zwaard(at)zpv-de-amstel.nl
Dick Melman Wipmolen 21 3642 AC Mijdrecht 0297-288788 dick.melman(at)zpv-de-amstel.nl
John Oudshoorn Hoofdweg 87 3641 PR Mijdrecht 0297-593412 john.oudshoorn(at)zpv-de-amstel.nl
Gerard Visser Smaragd 17 3641 XK Mijdrecht 06-25259635 (na 19:00 uur) gerard.visser(at)zpv-de-amstel.nl
Erik van Leeuwen Herenweg 221 3648 CG Wilnis 0297-272077 erik.van.leeuwen(at)zpv-de-amstel.nl
Harry van Vlijmen Fender 32 1423 EB Uithoorn 0297-563052
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Bestuurslid Public Relations Redactie 't Zwamsteltje Webmaster  
Bestuurslid Masters en Conditie
Bestuurslid Wedstrijdzwemmen  
Ledenadministratie
Bestuurslid Technische Commissie Vice-Voorzitter
Vertrouwenspersoon
Bestuurslid Waterpolo
Michel Aarsman Raaigras 27 3648 JA Wilnis 0297-241084 michel.aarsman(at)zpv-de-amstel.nl
Vertrouwenspersoon
Maureen Grauw Kofschip 16 1423 AD Uithoorn 0297-563522
NL83 RABO0195201264
© De Amstel 2017-2018
Anne-Marie Spaargaren Stellingmolen 12 3642 ZB Mijdrecht 06-13134226 anne-marie.spaargaren(at)zpv-de-amstel.nl
Bestuurslid Diploma zwemmen
Robert van Duijkeren Maansteen 27 3643 BH Mijdrecht 0297-241689 robert.van.duijkeren(at)zpv-de-amstel.nl